Proszę was o pomoc

Proszę was o pomoc

Postautor: Łukasz G Czerw » 21 sie 2013, 15:27

Witam Wszystkich. Jestem nowy użytkownikiem więc z wyrozumiałością proszę ;)

Mam taki problem. Jestem aktualnie na urlopie i w dniu wczorajszym zadzwonił do mnie mój dowódca Pan Kapitan i powiedział że nie wypełniłem karty urlopowej i nie wypisałem się w zeszycie urlopowym więc zgodnie z przepisami po 3 dniach nieusprawiedliwionej nieobecności "wyrzuci" mnie ze służby, kazał mi się stawić w środę tj dzisiaj osobiście na jednostce. Dzisiaj pojechałem na JW(250km od miejsca w którym wypoczywam) i czekałem na Pana kapitana przed sztabem. Czekałem od 7.30 do 11 i niestety nie zjawił się, w miedzy czasie spotkałem kaprala ode mnie z kompanii i powiedziałem mu co i jak, powiedział że zobaczy co mu się uda zrobić i kazał czekać, wkońcu zainteresował się mną oficer dyżurny. Opowiedziałem mu wszystko i od początku do końca. Poszliśmy do S1 i tam dowiedziałem się że wszystkie karty urlopowe mam wypełnione i wszystko jest dobrze a Panie z S1 nie mówiły kapitanowi nawet słowa na mój temat. Poszedłem do kaprala, który był u mnie na kompanii(ten z którym rozmawiałem ,cała kompania na urlopie, tylko on nie) i mu mówię co i jak. Dzwoniłem kilkukrotnie do kapitana lecz ten nie odbierał. Wkońcu dowiedziałem się że mój kapitan jest na urlopie i nie było go na terenie JW od ponad tygodnia. Dzwonię do niego znowu, nie odbiera...
Wydaję mi się że nie było to sprawdzenie gotowości bojowej, tym bardziej że jestem świeżo po złamaniu i rehabilitacji.

Panowie proszę pomóżcie mi i powiedzcie czy za bezpodstawne wezwanie w czasie urlopu i stratę pieniędzy na paliwo i za wynajęty domek(nie wykorzystałem całego dnia na zwiedzanie i odpoczynek bo o 3.30 musiałem wstać żeby wyjechać do JW i być tam na 8.00) mogę ubiegać się o rekompensatę poniesionych strat?

Proszę pomóżcie mi co i jak mam napisać, nie boję się napisać meldunku na niego bo mam trochę znajomości, ale nie chcę ich wykorzystywać tylko załatwić wszystko zgodnie z regulaminem( powiedzmy).

Pomożecie??
Łukasz G Czerw

Wróć do Poszukuję, pytam, potrzebuję