Zdjęcia satelitarne ciekawych miejsc

Zdjęcia satelitarne ciekawych miejsc

#2
Baltijsk wraz lotniskiem Baltijsk - Kosa mam na zdjęciu sat. o rozdzielczości < 2m, tak samo wymieniony tu Sewastopol i Murmańsk. Jeżeli komuś zależy na tych zdjęciach - moge przesłać na wskazany adres. Warunek - zakaz publikacji i gentlemańska umowa o braku dalszej dystrybucji.

spaceimaging podjął decyzję o wprowadzeniu do podglądu zdjęć kolorowych na skutek nieporozumień z klientami o efekt finalny, niestety odbyło się to kosztem utraty jakości zdjęcia (z dotychczasowych 15-16m do ok 17m efektywnej terenowej rozdzielczości piksela)

To zdjęcie Gdyni też jest ze spaceimaging. Prawa do tych zdjęć są zastrzeżone więc trzeba będzie je zdjąć (tym bardziej że nie podano źródła).

Tak jak w ze zdjąciami USA to nie będzie w Polsce jeszcze długi, długi czas. Ale cieszmy się, że można dostać nasze zdjęcia za granicą😀

Zdjęcia satelitarne ciekawych miejsc

#7
Gdybym na powyższych warunkach oferował wam zdjęcia dostępne w internecie, z przyjemnością przedstawiałbym się jako idiota.

Pochwaliłem się nieco jedynie, bowiem przerzuciłem moje archiwum płytowe ze zdjęciami i okazało się, że zdjęcia, które miałem na myśli mam w tej chwili w pracy, a tam zjawię się dopiero w poniedziałek. W wersji roboczej za to znalazłem na dysku Baltijsk, w zbliżeniu na lotnisko, oraz mniej dokładny widok ogólny. Przesyłam Wam jako próbkę. A lepszy widok na miasto podeślę w poniedziałek.

Zdjęcia satelitarne ciekawych miejsc

#8
Jeszcze do Grzegorza mam jedną uwagę. Ponieważ znam sposób pozyskiwania zdjęć sateliternych w globalsecurity.org, i wogóle dość dobrze cały serwis, śmiem twierdzić, że nie ma na nim omawianych przeze mnie zdjęć.

W tym kontekście jestem bardzo zainteresowany tymi zdjęciami, o których wspomniał Grzegorz. Ja również je chętnie porównam z moimi.
cron