Jak dostać się do wojska?

Jak dostać się do wojska?

#1
Witam, mam 21 lat, jestem studentką politologii 2 roku i chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób mogę dostać się do wojska. Wszelkie studium, kursy wchodzą w grę. Proszę o pomoc.

Re: Jak dostać się do wojska?

#2
Jeśli Pani jest studentką to w grę wchodzi przeszkolenie wakacyjne dla studentów w postaci służby przygotowawczej do NSR. Szkolenie jest prowadzone w wakacje wiec nie będzie to kolidować z studiami. Najlepiej udać się do najbliższego WKU celem zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji o naborze. Dodam że najlepiej jest to zrobić jak najszybciej bo na szkolenia do NSR jest spore grono chętnych. Po odbyciu szkolenia, podpisaniu kontraktu do nsr i odbyciu pierwszych ćwiczeń rotacyjnych dostaje się stopień kaprala.

Re: Jak dostać się do wojska?

#6
Odpycha? TAK, jesteś staroświecki. Dla mnie nie ma w tym nic złego. Nawet mi to imponuje,że kobiety są teraz gotowe do działania.

Re: Jak dostać się do wojska?

#7
Również zgadzam się z postem powyżej. Szalenie imponuje mi kobieca odwaga i determinacja, żeby dostać się do wojska i walczyć o miejsce tam. Radzę unowocześnić swoje poglądy 😉

Re: Jak dostać się do wojska?

#8
Z tego co wiem chetnych było naprawdę mnóstwo, ale mi się udało i ja swoje szkolenie zaczynam w lipcu i już nie moge się doczekać. Wojsko od zawsze mi imponowało i bardzo się cieszę, że teraz w końcu będę mogła zacząć być jego częścią. Pozdrawiam wszystkich kolegow, których kobieta w wojsku nie odpycha 😀
warszawa apartament