AMW a wykształcenie

AMW a wykształcenie

#1
Witam,
Mam do was pytanie drodzy forumowicze.
W przyszłym roku chciałbym złożyć papiery do AMW na nawigacje i spróbować spełnić swoje marzenie które chodzi za mną od kilku lat.
I tutaj nasuwa się pytanie. Czy mam szanse dostać się na nawigacje z rozszerzaną maturą z angielskiego napisaną na 94% oraz podstawową matmą na 60%?
Mature pisałem kilka lat temu, w tym czasie udało mi się ukończyć studia i zdobyć inżynieria na innej wojskowej uczelni tyle że jako cywil. (mam też zdaną chemię, ale widzę, że amw nie bierze jej pod uwagę).
Odbyłem też kilka szkoleń, oraz mam papiery potwierdzające znajomość języka ang. na poziomie C1.
Czy przy rekrutacji patrzą na jakieś tego typu dodatkowe papiery, czy nie biorą ich pod uwagę? tj. tytuł inż., szkolenia, certyfikaty.
Czy też liczy się tylko matura.
Pozdrawiam

Re: AMW a wykształcenie

#2
Dziękuję za odpowiedź Panie Marianie.
Nie chciałem zabrzmieć pyszałkowato, nie takie były moje intencje. Po prostu szukałem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy biorą pod uwagę jakieś wcześniejsze wykształcenie - jak to się mówi potocznie "papiery". Szperałem trochę po stronie i zauważyłem, że można napisać w podaniu jakieś dodatkowe kwalifikacje jeśli się je posiada np. kurs nurka itp. - niby są na plus, ale jak to się ma w rzeczywistości to rożnie może z tym być. Pytam, ponieważ nie jestem pewny matury. Tak jak wspomniałem pisałem z chemii i ang. a z tego co widziałem to biorą pod uwagę przede wszystkim matmę i ang.
Pozdrawiam

Re: AMW a wykształcenie

#3
Drodzy koledzy, przede wszystkim trzeba będzie przejść przez "sito" , a papiery to kwestia trochę drugorzędna.