Pytanie o pracę w wojsku

Pytanie o pracę w wojsku

#1
Witam Wszystkich.
Mam nadzieję , że na tym forum otrzymam poradę odnośnie mojego problemu . nawet WKU nie wiedziało , jak mi pomóc :-)
Jestem absolwentem Akademii Morskiej . Od 10 lat pracuję na morzu jako II oficer Nawigator na statkach handlowych . Mam ukończone studium wojskowe w stopniu St. Mat Podchorąży . Chciałbym zakończyć pracę na morzu i rozpocząć karierę w wojsku . Kiedy dzwoniłem do WKU , poinformowano mnie , że nie mogą mi pomóc, gdyż oni rekrutują na służbę kandydacką (szeregowi , st. szeregowi itp) , którą ja już mam odbytą . Posiadam dyplom złożenia egzaminu na oficera i nie mogę już liczyć na pomoc WKU. Czy jest ktoś na forum , kto wiedziałby, co musiałbym zrobić , żeby rozpocząć pracę w wojsku? Chciałbym rozpocząć pracę jako oficer , w sumie według informacji uzyskanych z neta , pozwala mi na to ukończenie studium wojskowego. W Akademii Morskiej uzyskałem tytuł Inżyniera Oficera wachtowego , tyle, że żeglugi handlowej. Dodam tylko , że nie interesuje mnie służba w MW. Prosiłbym o poradę , jeśli ktokolwiek zna podobne przypadki i wie , co robić .
Pozdrawiam .