żylaki - odwołanie

żylaki - odwołanie

#1
witam wszystkich

ubiegam sie o przyjęcie do zawodowej służby , w marcu miałem komisję kat N - żylaki , w kwietniu zoperowałem , w listopadzie WCR ponownie skierowało mnie na komisję - decyzja kat N - nie minęło 12 miesięcy od operacji .
Pytanie : czy jest sens składać odwołanie , a jeżeli tak to jak właściwie uzasadnić .

żylaki - odwołanie

#2
złożyłem odwołanie , na początku lutego miałem ponowną komisję - Z !!! .

żylaki - odwołanie

#3
Witaj. Mam ten sam problem. Możesz mi pomóc jak napisać odwołanie i jak je uzasadnić. Mam dokładnie tą samą sytuację z żylakami. Czy dodatkowo byłeś prywatnie i poprosiłeś o opinie lekarza? Proszę o pomoc

żylaki - odwołanie

#4
Koniecznie operacja , po 7-8 miesiącach ponowna komisja z aktualnymi badaniami Dopplera. U mnie wystarczyło. Odwołanie składałem nie mając badań , skierowała mnie na nie komisja.

żylaki - odwołanie

#5
Też miałam operacje. Zauważyli małe blizny po operacji a minąły dopiero 2 miesiące od operacji. Ale jak uzadniłeś odwołanie? Możesz mi pomóc?

żylaki - odwołanie

#6
w niczym mi nie przeszkadza zoperowana noga , dojeżdżam do pracy , pracuję itp.
jednak terminy są istotne . ja miałem 2 komisje (03.2023) w kwietniu operacja , kolejną w listopadzie - od której się odwołałem . niczego za bardzo nie przyspieszysz , jednak 8 miesięcy po operacji stawaj ponownie na komisję z aktualnymi badaniami .

żylaki - odwołanie

#7
Witaj. Mam ten sam problem. Jestem już po zabiegu i prosiłbym o informację co napisać w uzasadnieniu odwołania. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
cron