Korzyści z rejestracji

Jako zalogowany użytkownik będziesz mógł:

1. Mieć dostęp do działów, które są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

2. Po kliknięciu na temat będziesz od razu przekierowywany do nieprzeczytanych wpisów, dzięki czemu nie będziesz musiał szukać miejsca, gdzie ostatnio skończyłeś czytać.

3. Mieć możliwość korzystania z forum w ciemnym motywie graficznym.

Obrazek4. Korzystać z wyszukiwarki całego forum lub przeszukiwać poszczególne sekcje.

Obrazek5. Pisać na forum lub komunikować się prywatnie, a także zapisywać na potem szkice pisanych przez Ciebie wiadomości.

Obrazek6. Wybierać do subskrypcji interesujące Cię tematy, a nawet poszczególne sekcje forum, dzięki czemu możesz dostawać powiadomienia na email, gdy pojawią się w nich nowe wpisy.

Obrazek7. Łatwiej drukować poszczególne tematy albo zapraszać swoich znajomych, którzy nie mają jeszcze konta na forum, do poszczególnych tematów - jeśli uznasz, że mogą ich zainteresować.

Obrazek8. Widzieć, w ilu nowych tematach od czasu Twojej ostatniej wizyty była toczona dyskusja i ile w każdym temacie pojawiło się nowych wpisów.

Obrazek9. Jeśli nowe treści z danego działu Cię nie interesują, będziesz mógł oznaczać je jednym kliknięciem jako przeczytane bez otwierania ich.

Obrazek10. Konto będziesz mógł w każdym momencie skasować wraz ze wszystkimi powiązanymi z nim danymi.

ObrazekZałóż konto: https://www.serwis-militarny.net/ucp.php?mode=register

Niezależnie od konta, dla wygodniejszego korzystania z forum zainstaluj aplikację mobilną: https://www.serwis-militarny.net/aplikacja-mobilna